číslo:
typ: Vila
dispozice: 5+kk
stav budovy: novostavba
podlaží celkem: 2
plocha celkem: 240m2
zahrada: 1288m2

Vila, 5+kk
Purkyňova
Liberec

rezervace prodej
 

Velkolepý prostor obývacího pokoje o rozměrech 80 m2, který je vybaven moderní kuchyňskou linkou se pyšní velkoformátovými okny, které Vám poskytnou maximální propojení s okolím. V případě, ze nebudete chtít okolí vnímat, zatáhnete si automatické předokenní žaluzie a máte naprosté soukromí.

Z obytného prostoru se dostanete do soukromé části domu, kde jsou umístěny 3 ložnice. V každé z ložnic je prostor pro vestavnou skříň a dostatek prostoru pro komfortní postele a další zařízení pokojů. V soukromé části je koupelna 11 m2 vybavena 2 umyvadly, sprchovým koutem, vanou, WC, bidetem a místem pro pračku a sušičku. Vedle koupelny je ještě další samostatné WC.

Všechny pokoje v obytné i soukromé části mají vstup na terasu a zahradu okolo domu. Vila je zčásti vybavena nábytkem /viz fotografie/, který je součástí prodejní ceny. 

Ve spodní části vily se nachází pokoj se samostatnou koupelnou vybavenou sprchou, umyvadlem a WC.

Z pokoje je přístup na terasu. Umístění pokoje vybízí k tomu, aby se z něj stala:

PRACOVNA, která je v domě a přece kousek mimo, mohou za Vámi dojít klienti a nebudou rušit rodinu. Paní domu zde může mít výživovou poradnu nebo kosmetické studio.

POKOJ PRO PRARODIČE o které se chcete postarat. Prarodičům takto poskytnete dostatek soukromí.

POKOJ PRO NÁVŠTĚVY, které se mohou zdržet i několik dnů a nenaruší Vaše rodinné zvyklosti.

Velkolepá garáž

Pán domu bude nadšený z velikosti této garáže. Do garáže se vejdou pohodlně 2 osobní automobily, motorka, golfové, lyžařské a cyklistické vybavení, zahradní sekačka.. A aby garáž byla naprosto dokonalá, najdete zde i umyvadlo.

Technické zázemí a úložné prostory

součástí vily v prvním podlaží vily je prostorný vstupní prostor, kde pod schodištěm může být objemná vestavná skříň. Při vstupu je rovněž prostorná šatna, kde můžete odkládat všechny vaše páry bot, bundy a kabáty.

Dům, jako je tento, potřebuje technické zázemí. Součástí tohoto prostoru jsou nejenom kotle, které zajišťují teplo v domě, ale i centrální vysavač.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku