číslo:
typ: Dům
dispozice: 3+kk
stav budovy: velmi dobrý
plocha celkem: 83m2
pozemek: 49m2

Dům, 3+kk
Zálezlice
Zálezlice

cena na vyžádání prodej
 

Právě teď máte výjimečnou příležitost koupit útulnou a krásně zařízenou polovinu dvojdomku se samostatným číslem popisným v klidné obci Zálezlice. Dům má dispozici 3+kk a má 83m2 užitné plochy.

Spodní část domu je řešena jako společenská zóna a je zde umístěn moderně zařízený obývací pokoj, který je propojený s kuchyní. Z kuchyně je vstup do špajzu a do koupelny. Koupelna, ve které je radost být, je vybavená sprchovým koutem, umyvadlem a WC. 

Ze vstupní chodby, je vstup do komory (zde je umístěna pračka), a do patra. První patro slouží jako relaxační zóna a jsou zde 2 pokoje. Jeden je využíván jako manželská ložnice a druhý jako dětský pokoj. V prvním patře je pracovní koutek a je zde samostatná toaleta s umyvadlem.

 Vytápění domu je pomocí elektrického kotle. Voda a odpad jsou napojené na veřejný vodovod a kanalizaci.

 Dům je orientovaný na jižní a severní stranu. Pozemek k domu je 49m2 a tvoří jej zastavěná plocha. K posezení venku můžete využít prostor k tomu vymezený před domem a také společné zelené prostory, které jsou obecní.

 Škola, školka, lékař, pošta, obchod a restaurace jsou v nedaleké obci Obříství, která je dostupná za 7 min. autem nebo za 9 min. autobusem. Do Prahy i do Mělníka dojedete za přibližně 20 min. 

 Hledáte-li bydlení, které je mezi bytem a domem je to ideální příležitost právě pro Vás. Nejlepší zpráva nakonec je ta, že majitelé přenechají dům tak jak je, tzn. včetně veškerého vybavení v ceně! Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.

 

 

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku