číslo:
typ: Chata
dispozice: 3+kk
stav budovy: k rekonstrukci
podlaží celkem: 3
plocha celkem: 79.6m2

Chata, 3+kk
Rabyně

4 599 000 Kč prodej
 

Chata je výjimečná svým umístěním. Nachází se na jižním svahu v 1. řadě chatové osady v Rabyni. Je na mírně svažitém pozemku na kopci a díky tomu má krásný výhled do okolí.

Pozemek 378 m2 je tak akorát velký, abyste si jej mohli užít a neměli příliš mnoho starostí se sekáním trávy a údržbou zahrady.

Chata má prostornou terasu, kde můžete slunit, relaxovat i grilovat a přitom si užívat krásného výhledu. Když se venku ochladí uvnitř si zatopíte v krbu a zahřejete se příjemným sálavým teplem. První patro je využíváno jako obytná zóna s kuchyní, terasou a koupelnou. Ve druhém patře jsou 2 ložnice se šikmými stropy a celkem 4 lůžky. V přízemí chaty je zděná garáž 28m2.

K pláži, která je součástí kempu Nová Rabyně je to 1,6 km. Dojít tam můžete pěšky. Seběhnete z kopce a jste tam.  Cestou zpět si dáte trochu výšlap, ale o to víc vám bude chutnat vychlazený drink až se vrátíte k večerní grilovačce na terase. 

Na pláži se můžete koupat, využít dětské hřišťátko, stánky s občerstvením nebo půjčovnu lodí a šlapadel. Když se budete chtít pokochat krásným výhledem, zajedete si na rabyňskou vyhlídku.  Na houby se můžete vydat do okolních lesů. Pro golfisty je připraveno hřiště Golf Club Slapy na kterém jste za 12 min. jízdy autem. Za nevšedními zážitky a relaxem můžete za 5  min. zajet nebo se projít na Farmu Michael.

Nejbližší obchody jsou v obci Slapy, která je cca 7 min. autem.

Technická data:

-       Přízemí zděné (garáž)

-       Obytná patra dřevostavba

-       Krytina střechy jsou asfaltové šindele

-       Vytápění – krb + elektrické přímotopy

-       Obecní vodovod – ohřev el. kotlem

-       Splachovací WC svedené do odpadní jímky 3,4 m3

-       Elektřina je původní vedená v lištách

-       Přístupová komunikace je obecní ze severní i jižní strany chaty.

-       Plocha pozemku 378m2

-       Zastavěná plocha 36m2

-       Užitná plocha je 79,6 m2 (včetně obytných ploch, garáže a terasy)

Chata jako taková je v původním velmi dobře udržovaném stavu a můžete ji rovnou užívat, a nebo se pustit do renovací a realizovat si ji dle svých představ. 

 Neváhejte, a domluvte si prohlídku ještě dnes!

 

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku