číslo:
typ: Řadový dům
dispozice: 4+kk
stav budovy: velmi dobrý
podlaží celkem: 2
plocha celkem: 154m2
pozemek: 422m2

Řadový dům, 4+kk
Lipoltická
Praha 9 - Vinoř

rezervace prodej
 

Velkou předností tohoto domu jsou rohová velkoformátová okna, díky kterým jste propojení s pečlivě udržovanou vzrostlou zahradou. 

V přízemí domu se nachází společenská část, kde je obytná zóna, jídelna s velkoformátovými okny propojená s kuchyní se vstupem na zahradu. V přízemí je také technická místnost a WC. Kuchyňská linka je vybavená lednicí s mrazákem, myčkou, vestavnou troubou, vestavnou mikrovlnnou troubou a elektrickou varnou deskou s digestoří.  V prvním patře domu jsou 3 ložnice, prostorná koupelna a samostatné WC. V horním patře domu je instalovaná klimatizace. Hlavní ložnice má 24 m2, je zde místo pro pracovní stůl a vestavnou skříň. Díky rohovému oknu je krásně světlá a je z ní vstup na balkón. Další pokoje mají 14 a 10m2. Koupelna v patře má okno je vybavena 2 umyvadly, vanou a místem pro pračku se sušičkou. WC je samostatně.

Součástí domu je garáž na dálkově ovládaná vrata, před garáží je parkovací místo.

Zahrada je navržena zahradním architektem, pečlivě udržovaná a jsou na ní vzrostlé stromy. Součástí zahrady je terasa vedená po obvodu domu. Díky vzrostlé zeleni máte na zahradě soukromí. Zahrada je dostatečně velká pro vybudování bazénu nebo umístění trampolíny v zadní části domu.

Život ve Vinoři

Vinoř je prastaré místo. První vinořskou stavbou byl kostel postavený v r. 1727. Vinoř se pyšní také zámeckou oborou, pětistupňovou kaskádou rybníků protéká Vinořský potok, zvaný v minulosti též Valcha nebo Chobot. Kolem dokola jsou úrodná pole. 

 Díky perfektní občanské vybavenosti dnes ve Vinoři najdete vše, co je důležité a máte to hned „po ruce“. V docházkové vzdálenosti se nachází škola, školka, obchody, vynikající cukrárna, několik restaurací, park, sportoviště, lékařské služby a zastávky MHD. Obyvatelé Vinoře dbají na společenský život a pořádají různé akce jak sportovní tak i společenské (pálení čarodějnic, plesy, aj.).

 Vinoř je velmi dobře dostupná MHD, kdy Vás za cca 10 min autobus zaveze na metro linky "C" Letňany nebo Rajskou zahradu. Do centra Prahy se dostanete do 20 min. autem. Za většími nákupy a zábavou to máte kousek do Letňan nebo na Černý Most.

Technická fakta:

-       Kolaudace 2011

-       Užitná plocha 153 m2

-       Plocha pozemku 422m2

-       Veřejný vodovod a kanalizace

-       Topení je zajištěno plynovým kotlem

-       Energetická třída - informace v přípravě

-       Dřevěná Eurookna s izolačním dvojsklem

-       Klimatizace ve 2. NP

 Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes!

 

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku