číslo:
typ: Komerční prostor
dispozice: Restaurace s ubytováním
plocha celkem: 1280m2

Komerční prostor, Restaurace s ubytováním
Nové Strašecí

prodáno prodej
 

Nemovitost, ve které se restaurace nachází má 1280 m2 užitné plochy, která je rozmístěna do 3 podlaží. V suterénu se nachází nově zrekonstruovaný sklípek s počet 25 míst, zázemí pro uskladnění potravin, chlazení pro výčep a výtah. První patro tvoří restaurace s kapacitou 100 míst k sezení a to 40 v prostoru hospody a 60 v prostoru vinárny, kompletně vybavená kuchyně, která dokáže obsloužit 600 hostů týdně. Prostory restaurace jsou největší ve městě a proto jsou velmi oblíbené pro pořádání místních společenských událostí a rodinných oslav.
Ve druhém patře se nachází 2 byt v dispozici 2+1 a 4kk a kancelářské prostory. Toto patro může být využito k bydlení nebo k ubytování hostů nebo jako kancelářské prostory. Půdní prostor je vhodný na dostavbu dalších bytů. Součástí prodeje je budova postavené v zadním traktu objektu, ve které se nacházejí 3 malometrážní byty, které jsou v současné době pronajaty. Tato budova má obytnou plochu 104 m2. K dvou bytům náleží předzahrádka. Nemovitost je součásti pozemku o výměře 665 m2.
Doporučujeme pro investora nebo podnikatele, který chce využít existující potenciál zavedené restaurace a případně jej rozšířit o další aktivity nebo ubytování. Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Ke stažení:

Odeslat poptávku