číslo:
typ: Dům
dispozice: 7+2
plocha celkem: 350m2
pozemek: 670m2
garáž: 2

Dům, 7+2
Radčická ul., Ruprechtice
Liberec

rezervace prodej
 

Představte si letošní Vánoce strávit v novém domě, u hořícího krbu, ve společnosti rodiny a přátel. Tato lákavá představa se může stát skutečností.

 Dům na Vás dýchne svou pohodovou atmosférou, která přímo vybízí ke šťastnému soužití velké rodiny, která chce bydlet v blízkém dosahu všeho potřebného, ale v klidném místě.

Rodinný dům postavený v r. 1993 vyniká svou dispozicí a světlostí. 

V domě jsou 2 plně funkční, samostatné byty přístupné z centrálního schodiště. V přízemí a prvním patře se nachází mezonetový byt. V prvním patře najdeme prostornou kuchyni s jídelnou, 3 ložnice, koupelnu s rohovou vanou, samostatným WC. V přízemí domu je obývací pokoj s krbem a vstupem na terasu a do zahrady, koupelnou s vanou, samostatná toaleta, technická místnost, sklad a vstup do garáží. Patra jsou přístupná po dvou schodištích – centrálním a točitým vedoucím z jídelny do obývacího pokoje.

Druhý byt je ve 3. patře domu - podkroví. V bytě je prostorná kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem orientovanými do zahrady a vstupem na balkón. Ložnice má vstup na balkón a je orientovaná na severo-východní stranu. V bytě je koupelna se sprchovým koutem a samostatným WC. Byt může být jednoduše využitý i jako 3kk.

Centrální schodiště kromě spojení všech pater poskytuje ještě i dodatečné 2 menší místnosti v mezipatře.

Dům má 2 samostatné garáže. Součástí vzrostlé zahrady je  pergola s krbem.

 V domě zaveden plyn i elektřina tak, aby bylo možné využívat oba nebo pouze jeden ze zdrojů. Dům je napojen na veřejný vodovod, má odpadní jímku s trativodem. Kanalizace je na hranici pozemku. V celém domě jsou předokenní žaluzie a zabezpečovací systém.

 Díky centrálnímu samostatnému schodišti a plnohodnotným koupelnám v každém patře, je v domě možné vybudovat 3 samostatné bytové jednotky.

 Ruprechtice jsou jednou s nejžádanějších čtvrtí v Liberci, kde je na dosah centrum města i příroda.

 Nenechte si ují tuto výjimečnou příležitost a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku