číslo:
typ: Dům
dispozice: 6+1
stav budovy: velmi dobrý
užitná plocha: 234m2
plocha celkem: 234m2
pozemek: 2451m2

Dům, 6+1
Utvina, okr. Karlovy Vary
Útvina, okr. Karlovy Vary

rezervace prodej
 

Představte si letošní Vánoce strávené se svými nejbližšími u tohoto kouzelného krbu. Krásná představa a může se stát brzy skutečností.

Dům na Vás dýchne svou pohodovou atmosférou, která přímo vybízí ke šťastnému soužití velké rodiny, která chce uniknout před městským shonem

Rodinný dům postavený v r. 1998 jako dřevostavba vyniká svou dispozicí a světlostí. V prvním podlaží se nachází společenská část domu a pokoj pro hosty. Obývací pokoj, kterému vévodí krásný krb je propojený s jídelnou a částečně s kuchyní. Na pravou stranu od schodiště je umístěn pokoj pro hosty s vestavnou skříní a koupelna se sprchovým koutem a WC.

 Ráno Vás probudí první sluneční paprsky, protože pokoj je orientován na východní stranu. Jakmile otevřete oči, uvidíte z okna, které je rozprostřeno přes celou jednu zeď uklidňující pohled do zeleně a malebného okolí. Hlavní ložnice je umístěna ve druhém patře, kam vystoupáte vzdušným schodištěm.

Ložnice má přes 30m2 a kromě postele, zde můžete mít krásný relaxační nebo čtecí prostor. 

 Klasická luxusní italská kuchyně Constanza, která je vyrobená z masivního dřeva a vybavená spotřebiči Miele, je od základu velmi propracovaná. Je v ní dostatek úložných prostor, veškeré spotřebiče včetně sklokeramické desky, myčky, lednice, trouby a vestavné mikrovlnné trouby. Kuchyně má také jednu malou „skrýš“, kterou Vám ráda ukážu při prohlídce. Kuchyně je částečně oddělená od obývacího pokoje a je tak trochu „za rohem“. Ke kuchyni neodmyslitelně patří barový pult, který odděluje kuchyni od jídelny a poslouží k ranní kávě, snídani nebo jako odkládací prostor při rodinném obědě. V této kuchyni bude opravdu radost vařit.

 Hospodářské budovy

Unikátnost tohoto domu podtrhují 2 hospodářské budovy, které jsou v zadní oddělené části pozemku. Tyto budovy nabízí různé varianty svého využití. Mohou posloužit svému původnímu účelu, a můžete zde spokojeně hospodařit. Návrat ke kořenům a k přírodě je dnešním velkým trendem. Jestli jste ti, kteří ocení svou domácí produkci zeleninyvajíček a případně i nějakého masa, bude to pro Vás ráj na zemi.

Nenechte si ujít tento vyjímečný dům a domluvte si osobní prohlídku.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku