číslo:
typ: Dům
dispozice: 5+kk
užitná plocha: 156m2
plocha celkem: 156m2
pozemek: 507m2
garáž: 1
parkovací stání: 2

Dům, 5+kk
Nehvizdy - Praha Východ

prodáno prodej
 

Zděný rodinný dům je unikátní především díky své luxusní kuchyni, která uchvátí svým zařízením milovníky vaření. Nadčasová kuchyně, ve které jsou použity ty nejlepší materiály jako je zakázková kamenná pracovní deska z africké žuly a spotřebiče značky BOSCH. Dnes již standardní vybavení kuchyně jako je: myčka, indukční varná deska, lednice a mikrovlnná trouba, je doplněno nadstandardními spotřebiči jako jsou parní trouba, nahřívač talířů, vestavný kávovar, do pracovní desky zabudovaný vestavný lávový gril a zabudovaná vinotéka. Vaše jídlo můžete podávat jako v nejlepší restauraci na teplých talířích, které si nahřejete ve vestavné ohřevné zásuvce. V ní můžete kromě nádobí a šálků na kávu ohřívat jídlo nebo upéct ten nejlepší roastbeef. V pracovní desce jsou vestavěné otočné zásuvky. Odpadkový koš je vybaven nášlapným systémem, takže už nemusí být nikdy špinavé madlo na otevírání. Zdi podél kuchyňské linky chrání kalené sklo, které usnadňuje údržbu, protože nemá žádné spáry a zvyšuje luxus interiéru. Navíc k prvotřídnímu vybavení vám pobyt v kuchyni zpříjemní pohled z okna do zeleně. Ke kuchyni náleží i zděná spíž, která rozšíří úložné prostory. Aby vaření bylo dokonalé, na zahradě najdete skleník se samozavlažováním a automatickou regulací teploty, abyste si mohli pěstovat třeba vlastní rajčata, okurky nebo bylinky.

 Rádi vaříte a k tomu ještě rádi cvičíte? Tak to budete přímo nadšeni. Majitelé v jednom z pokojů vybudovali domácí dobře vybavené fitness, které si můžete prohlédnout při osobní prohlídce. Místnost na fitness je obložena zrcadly jako v profesionálním fitness centru.

 A aby byl dům zcela dokonalý má nadstandardní množství úložných prostor,  které jsou řešeny formou vestavěných skříní a šaten.

 V domě jsou 2 koupelny. Jedna je v prvním, patře má WC, umyvadlo a sprchový kout a je nyní využívaná jako „pracovní“ koupelna. Koupelna v horním patře, která má okno, je vybavená vanou, umyvadlem, WC, podsvíceným velkoplošným zrcadlem se zabudovanými digitálními hodinami. V této koupelně se také nachází pračka se sušičkou a plynový kotel.

 V přízemí domu se nachází společenská část, kde je obytná zóna, jídelní část propojená s velkorysou kuchyní. V prvním patře domu jsou 3 ložnice, posilovna a prostorná koupelna. Jedna z ložnic má šatnu, která může být jednoduše proměněna na další koupelnu. Původní majitelé připravili již všechny vývody a odpady.

 Součástí domu je garáž na dálkově ovládaná vrata, která můžete otevírat dálkovým ovladačem nebo prostřednictvím mobilního telefonu, a sklad venkovního nábytku. Před garáží a před domem jsou dodatečná 2 parkovací místa. Zahrada je navržena zahradním architektem, pečlivě udržovaná a jsou na ní vzrostlé stromy. Kromě toho je zahrada vybavena samozavlažovacím systém s čidly vlhkosti. Na zahradě se nachází zahradní domek a oddělená část zahrady, která může být využita např. pro pejska. Samozřejmostí je rodinný gril značky Weber s kompletním grilovacím vybavením a možností uzení.

 V oknech celého domu jsou instalovány venkovní bezpečnostní rolety. Terasu stíní elektrická výsuvná markýza s detektorem silného větru, takže s v případě potřeby sama zasune.

 Kolem domu je postaven překládaný plot vysoký téměř 190 cm, takže na Vaši zahradu není vidět. Vedle domu vede biokoridor osázený zelení.

 Dům by zkolaudován v roce 2009. Je napojený na vodovodní řad a kanalizaci. Topení v domě zajišťuje plynový kotel. V domě jsou plastová okna s dvojskly a na podlahách je použitá dlažba, laminát a koberec. Dům je připraven na instalaci alarmu.

 Nehvizdy poskytují velmi komfortní bydlení s vynikající dostupností do Prahy. Na okraji Prahy jste autem za 10 minut nebo můžete použít autobus z Nehvizd nebo vlak, který je vzdálen 5 minut autem. Na Masarykově nádraží jste tak za 25 min. V Nehvizdech se nachází škola, školka, lékař, nově vybudovaná sportovní hala na squash, cvičení, florbal a další sporty, několik restaurací, cukrárna, dětská a sportovní hřiště, obchody, pošta a mnoho dalšího. V Nehvizdech je velké množství klubů pro děti a sportovních kroužků na tenis, ping pong, karate a další. U obce se nachází nové golfové hřiště. 

 Nenechte si ujít tento výjimečný dům a domluvte si osobní prohlídku.

 

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku