číslo:
typ: Dům
dispozice: 4+kk
stav budovy: novostavba
podlaží: 1. podlaží
podlaží celkem: 1
podlahová plocha: 127m2
užitná plocha: 150m2
vnější plocha: 998m2
plocha celkem: 150m2

Dům, 4+kk
Křenice, Praha - Východ
Křenice, Praha - Východ

rezervace prodej
 

Dům má optimální orientaci na světové strany, kdy obývací pokoj s kuchyňským koutem (38m2) jsou orientovány na jihozápad. Obývací pokoj má francouzské okno, kterým vejdete do zahrady. Z obývacího pokoje je výhled na větší část zahrady. Kuchyňský kout je připraven pro realizaci Vaší individuální představy o kuchyni a její dispozici. Samozřejmostí jsou přípojky na vodu, elektřinu, plyn. Velkou výhodou kuchyňského koutu je spíž (2,7m2), která má vstup přímo z kuchyně. V obývacím pokoji je příprava pro instalaci krbu.
V domě jsou 3 ložnice o velikosti 12 - 13m2 orientované na jiho-východ. Z hlavní ložnice je výstup prosklenými dveřmi na zahradu a vedle této ložnice je místnost (4,5m2), která může být využitá jako koupelna (má všechny přípojky) nebo šatna.
Hlavní koupelna má 12m2 a má prostor pro sprchový kout, vanu, 2 umyvadla, WC a úložné prostory.
U vstupu do domu je samostatné WC. Jednou z předností tohoto domuje technická místnost (7,5m2), kde je instalován kotel pro ohřev teplé vody se zásobníkem a oběhovým čerpadlem, místo pro pračku, sušičku a další prostor, který může sloužit jako prádelna nebo dílna.
Dům je vybaven rozvodem pro celoplošné teplovodné podlahové topení a alarmem Jablotron.

Unikátností tohoto domu je, že Vy, jako jeho první majitel máte možnost kompletně ovlivnit vnitřní interiér od podlah, přes dveře a obložky, obklady a zařizovací předměty v koupelnách až po realizaci kuchyňské linky. Spolupracujeme s interiérovým designérem a s realizaci interiéru Vám pomůžeme. Dodávka interiéru není součástí kupní ceny.

V těchto dnech probíhá kolaudační řízení, a zpracování energetického štítku (z tohoto důvodu nyní uvdíme energetickou náročnost "G".)

místnost plocha
kuchyně s jídelním koutem 38 m2
ložnice 13 m2
ložnice 12 m2
ložnice 12 m2
koupelna s WC 12 m2
koupelna s WC 4.5 m2
WC 2.5 m2
spíž 2.7 m2
prádelna 7.3 m2
chodba 14.5 m2
zádveří 7.2 m2

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku