číslo:
typ: Byt
dispozice: 4+1
stav budovy: velmi dobrý
podlaží: 4. podlaží
podlaží celkem: 9
plocha celkem: 93m2

Byt, 4+1
Na Kocínce
Praha 6

rezervace prodej
 

Prodej výjimečného bytu 4+1, 93m2 s lodžií v Praze 6 - Dejvicích.

Byt se nachází ve 4. patře zděného domu, který byl postaven skupinou architektů z ČVUT. Nadčasovost tohoto unikátního projektu dává znát, že dispozice a kvalita provedení jsou nadstandardní.

Byt splňuje veškeré požadavky moderního bydlení. Obývací pokoj, jehož součástí je jídelní kout, pracovna a prosklená lodžie je dveřmi propojený s kuchyní. Kuchyně je samostatná místnost s oknem. Je zařízená kuchyňskou linkou s moderními spotřebiči. Z kuchyně projdeme do pokoje, který může sloužit jako ložnice, pokoj pro děti/hosty nebo pracovna.

Součástí vstupní chodby je šatna. Chodba umožňuje vstup do společenské části (obývací pokoj, kuchyně a pokoj), ke koupelně s vanou a samostatnému WC a taktéž k privátní části.

Privátní část tohoto bytu tvoří 2 samostatně přístupné ložnice. Ve spojovací chodbě k těmto ložnicím je množství úložných prostor ve formě vestavěných skříní. Chodba je zakončena komorou.

 Na podlahách v bytě jsou položeny parkety. Kuchyně a koupelna byly rekonstruovány.

 Prostorná zasklená lodžie poskytuje příjemné místo pro relaxaci.

 Byt se nachází v klidné rezidenční části pražských Dejvic pod Hanspaulkou. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Metro Dejvická je vzdáleno 1 km, můžete k němu dojít pěšky, autobusem nebo tramvají.

Tento byt poskytne svým novým majitelům klidné a velmi komfortní bydlení v jedné z nejprestižnějších pražských částí.

 

Doporučuji prohlídku.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku