číslo:
typ: Byt
dispozice: 3 x 1kk
stav budovy: vynikající
podlaží: 1. podlaží
plocha celkem: 62m2

Byt, 3 x 1kk
Lužická
Praha 2

rezervace prodej
 

Prodáme komplex 3 plně vybavených bytů 1kk na Vinohradech. Byty se nachází v přízemí domu klidné Lužické ulice. 

V okolí a docházkové vzdálenosti se nachází metro i tramvaje, spousta restaurací a kaváren, parky, divadla a nejrůznější obchody. Do centra Prahy dojdete příjemnou procházkou.

Všechny byty mají identické vybavení tak, aby splňovaly nároky na pohodlné krátkodobé nebo dlouhodobé bydlení. V každém bytě je kuchyňská linka vybavená lednicí, indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou a pračkou. Koupelny jsou v moderním designu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V každém z bytů je obývací část, s relaxační zónou a patro na spaní s matrací pro 2 osoby. V jednotlivých bytech jsou šatní skříně, které jsou doplněné o další uzamykatelné skříně ve společné chodbě.

Tento komplex bytů vzniknul nákladnou rekonstrukcí z původního bytu o dispozici 2+1. Ze společných prostor vejdete do chodby (vybavené skříněmi a kotlem pro vytápění) a vstoupíte do jednotlivých bytových jednotek. 

Byty jsou vytápěny plynovým kotlem a každý z bytů má vlastní měřáky na vodu a topení.

Byty se prodávají jako celek a není možné je prodat jednotlivě. Byty prodáváme včetně veškerého zařízení (bez doplňků a dekorací).

Vinohrady jsou jednou z nejoblíbenějších pražských rezidenčních čtvrtí díky svému historickému duchu, ale přitom s dynamikou moderní, pulsující čtvrti. Nejsou přeplněné turisty, ale naopak oblíbené místními nebo cizinci dlouhodobě žijícími v Čechách.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou investiční příležitost.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku