číslo:
typ: Byt
dispozice: 3+kk
stav budovy: velmi dobrý
podlaží: 1. podlaží
podlaží celkem: 5
plocha celkem: 75m2

Byt, 3+kk
Tolstého
Praha 10 - Dubeč

prodáno prodej
 

Nabízíme k prodeji krásný a světlý byt v klidné lokalitě pražských Vršovic. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží cihlového činžovního domu v zelené, klidné a žádané lokalitě Prahy 10. Výborná dostupnost a kompletní sociální infrastruktura předurčuje byt ke klidnému rodinnému bydlení, případně výhodnému pronájmu.

Byt má 74m2 z toho je 3,5m2 sklep, základní dispozice je 3+1 s komorou a sklepem. Byt právě prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí, jsou zde nové rozvody elektřiny, štuky, repasované dřevěné parkety, renovované původní historické dveře, nová dřevěná okna s mikroventilací a isolačním sklem. Dále je zde nová kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči (myčka, lednice, sporák, trouba). V menši ložnici je na podlaze kvalitní koberec. Byla zde vybudována nová koupelna s moderním sprchovým koutem. WC je zvlášť.

 Byt je vytápěn centrálně dálkovým ústředním topením.

 Byt je orientován na Jihovýchod. Situace okolních domů zajišťuje především v obytné části bytu dostatek světla. Velkou předností je udržovaná uzavřená předzahrádka.

 Byt je v družstevním vlastnictví, součástí výborně fungujícího družstva. Dům je ve velmi dobrém stavu, v rámci společných prostor nabízí využití posilovny. K bytu náleží sklep.

 Uvedená cena je bez provize RK 5%.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku