číslo:
typ: Byt
dispozice: 3+kk
stav budovy: velmi dobrý
podlaží: 3. podlaží
podlaží celkem: 5
plocha celkem: 95m2

Byt, 3+kk
Soukenická
Praha 1

rezervace prodej
 

Vlastnit byt na Praze 1 se Vám jeví jako vynikající způsob uložení a zhodnocení Vašich finančních prostředků. A máte pravdu.

Mám pro Vás investiční byt, ve kterém byste případně mohli Vy nebo Vaše děti bydlet. Tento byt se nachází v lukrativní lokalitě Prahy 1, nicméně v její rezidenční části, kam turisté moc nechodí. Přitom je to k turistickým cílům 10 min. chůze.

Byt se nachází v Soukenické ulici, která vede od Petrského náměstí do Revoluční ulice. V blízkosti domu se nacházejí obchůdky, restaruce. Ve vzdálenosti do 5 minut chůze je nákupní centrum Palladium, park Lannova s dětským hřištěm, základní i mateřská škola, gymnázium, metro, tramvaje, Masarykovo nádraží, Lidl, vyhlášená restaurace Cafe Imperial, a mnoho dalšího.

Dominantou bytu je velmi světlý obývací pokoj s kuchyní, který je orientován na jižní stranu do ulice a má pěkný výhled na Petrské náměstí. Ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku na severní straně. Jedna z ložnic má malý balkón. Obě ložnice mají samostatný vstup. Prostorná koupelna je vybavena vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Další WC je samostatně.

Dům je pečlivě udržovaný a jeho fasáda a okna čekají na renovaci. V domě je výtah. Parkování je možné na ulici nebo v nedalekém nákupním centru Palladium.

Byt si můžete prohlédnout i na virtuální prohnlídce. Pokud se ve fotkách inzerátu prohlídka neobjeví, neváhejte mě kontaktovat, pošlu Vám odkaz. A samozřejmě Vás ráda uvidím a byt Vám ukážu, abyste mohli zažít jeho příjemnou atmosféru.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku