číslo:
typ: Byt
dispozice: 3+kk
podlaží: 1. podlaží
podlaží celkem: 4
plocha celkem: 83m2

Byt, 3+kk
Riegrova
Liberec

rezervace prodej
 

Máte unikátní příležitost si zakoupit zbrusu nově zařízený byt v Rezidenci Riegrova. Byt je vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči (myčka, lednice, trouba, indukční varná deska, kombinovaná trouba s mikrovlnkou, vestavnou skříní a veškerým nábytkem, který vidíte na fotografiích. Součástí vybavení bytu je taktéž osvětlení, záclony, závěsy a obrázky. Ten, kdo ocení spousty ušetřeného času zařizováním bytu bude nadšen, protože vše za Vás vyřešila a do posledního detailu vyladila bytová designérka. Vy už si můžete rovnou začít vychutnávat bydlení v novém.

Byt je součástí bytového domu, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí, při níž bylo dbáno na kvalitu odvedené práce a na zachování původních prvků.

V bytě jsou použita kvalitní dřevěná okna s celoobvodovým kováním a izolačním dvojsklem, laminátové plovoucí podlahy špičkového rakouského výrobce EGGER, dveře s obložkovými zárubněmi. Koupelna s vanou Kaldeweii (KALDEWEI je jedním z nejvíce oceňovaných výrobců koupelnového vybavení na světě), umývadlovou skříňkou se dvěma šuplíky a zrcadlem s osvětlením a úložným prostorem.

Bytový dům rodinného charakteru se nachází v ulici Riegrova v širším centru Liberce. K bytu náleží sklep a můžete si dokoupit garážové stání přímo v domě.

Více informací Vám ráda poskytnu při prohlídce.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku