číslo:
typ: Byt
dispozice: 3+kk
podlaží: 4. podlaží
plocha celkem: 68m2

Byt, 3+kk
Musílkova 3
Praha 5

rezervace prodej
 

Byt se na chází ve 3. patře udržovaného cihlového domu bez výtahu v oblíbené lokalitě Praha 5 - Košíře. Byt je orientován na východní a západní stranu. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Vynikající spojení MHD po celé Praze zajistí tramvajové linky (včetně noční), které zastavují 3 min. chůze od domu na zastávce Kavalírka.

V bytě je prostorná předsíň, ze které je vstup do všech dalších místností. Tento vzdušný prostor nabízí příležitost pro vybudování kuchyňské linky, které v bytě v současné době není a byla umístěna v nejmenším pokoji. 2 ložnice jsou umístěny na východní stranu do klidného dvora. Pro zvětšení prostoru jedné z ložnic je možné posunout příčku mezi oběma pokoji a získat tak 2 pokoje s podobnou výměrou. Slunný obývací pokoj s balkónem je umístěn na západní stranu do Musílkovy ulice s částečným výhledem na Plzeňskou. V koupelně je umyvadlo vana a plynový kotel pro ohřev vody a topení.
Byt je v dobrém udržovaném stavu a po instalaci kuchyňské linky je ihned obyvatelný. Taktéž nabízí příležitost pro rekonstrukci a vyřešení dispozice dle aktuálních potřeb nových majitelů.


Jedinečná příležitost koupě krásného bytu v oblíbené lokalitě. Domluvte si prohlídku ještě dnes!

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku