číslo:
typ: Byt
dispozice: 3+kk
podlaží: 3. podlaží
podlaží celkem: 5
plocha celkem: 67m2

Byt, 3+kk
Jinonická 76
Praha 5

rezervace prodej
 

Byt v právě dokončené novostavbě s 8 bytovými jednotkami je připraven k nastěhování.

Byt se nachází v komorní Jinonické rezidenci, která je pouhých 5 min od Anděla. V Jinonické rezidenci je 8 bytových jednotek, a poskytne příjemné bydlení pro ty, kteří ocení rodinnou atmosféru celého domu. V okolí domu je původní zástavba. Park Košíře-Motol je v blízkosti. Dopravní obslužnost zajistí autobusová linka č. 146 se spojením na metro Jinonická, jehož zastávka je 200m od domu.

Celý byt je orientován na jihozápadní stranu s výhledem do zeleně. Místnosti jsou velmi světlé díky velkoformátovým oknům, která jsou opatřena izolačními trojskly a speciální technologií mikroventilace, díky níž je zajištěna maximální zvuková i tepelná izolace. Obytný prostor je propojen s kuchyní a je z něj vstup do jedné z ložnic. Z obou těchto místností je vstup na lodžii. Další ložnice má vstup z prostorné chodby. Koupelna je vybavená umyvadlem, vanou a WC. Další WC je samostatné. V bytě jsou kvalitní dýhované podlahy, bezfalcové bílé dveře.

Uvedené fotografie jsou ze vzorového bytu, který má identický půdorys. Byt č. 41 se prodává bez vybavení. Zvu Vás na prohlídku.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku