číslo:
typ: Byt
dispozice: 3+kk
plocha celkem: 90m2

Byt, 3+kk
Jinonická 76
Praha 5

rezervace prodej
 

Máte jedinečnou příležitost koupit si byt v právě dokončené novostavbě a navíc se nebudete muset starat o jeho vybavení. Vybavení pro Vás již vyřešil bytový designér. Do Vánoc můžete bydlet!

Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží a orientován na jihozápadní stranu. Místnosti jsou velmi světlé díky velkoformátovým oknům, která jsou opatřena izolačními trojskly a speciální technologií mikroventilace, díky níž je zajištěna maximální zvuková i tepelná izolace. Obytný prostor je propojen s kuchyní. Každá z ložnic má samostatný vstup. Součástí bytu jsou 2 koupelny jedna s vanou a druhá prostorným sprchovým koutem.

Tento právě dokončený byt prodáváme včetně kuchyňské linky. Je možné odkoupit veškerý nábytek, který je na fotografiích. Byt je připraven k nastěhování.

K bytu o podlahové ploše 78m2 náleží balkón 8,6m2, garážové stání a sklep 4,4m2, jehož cena ze započtena v ceně, stejně tak jako kuchyňská linka.

V Jinonické rezidenci je 8 bytových jednotek, a poskytne příjemné bydlení pro ty, kteří ocení rodinnou atmosféru celého domu. V domě je výtah. V okolí domu je původní zástavba. Park Košíře-Motol je v blízkosti. Dopravní obslužnost zajistí autobusová linka č. 146 se spojením na metro Jinonická, nebo 1 zastávka na Plzeňskou, jehož zastávka je 200m od domu.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku