50.09116581185804,14.426873684655902
číslo:
typ: Byt
dispozice: 3+kk
stav budovy: novostavba
podlaží: 6. podlaží
podlaží celkem: 7
podlahová plocha: 130m2
užitná plocha: 130m2
vnější plocha: 22m2
plocha celkem: 152m2
terasa: 22m2
garážové stání: 1

Byt, 3+kk
Hradební
Praha 1

rezervace prodej
 

Byt je orientován na východ do klidné Hradební ulice a na západní straně do vnitrobloku.

 Dispozice bytu umožnuje velmi komfortní bydlení, kdy ze vstupní chodby vejdete do otevřeného prostoru 55m2, který je připraven pro kuchyň propojenou s obývacím pokojem. V obytném prostoru jsou 2 velkoformátová okna, kterými lze vstoupit na terasu. Terasa se rozprostírá po celé východní  straně bytu, je ze 2/3 zastřešená a je z ní částečně výhled na Vltavu. V prostoru, který je určen pro kuchyň je použitá kvalitní italská dlažba, pod níž je elektrické podlahové vytápění. V prostorách kuchyně je kompletní příprava pro troubu (2-x), digestoř, myčku, varnou desku, nahřívač nádobí, vestavěný kávovar, vinotéku a lednici.

 V obývací části jsou dřevěné dubové parkety, okno se vstupem na terasu, příprava pro TV. Osvětlení celého obytného prostoru tvoří designová bodová světla zabudovaná do podhledu.

 Z obytné částí je vstup do hostinského pokoje nebo pracovny, která má 15 m2 a je orientovaná západním směrem. Vedle pokoje je menší koupelna 5 m2 se sprchovým koutem obkládaným mozaikou a sprchou, která věrně napodobí tropický déšť. Za umyvadlem je umístěné velkoplošné  zrcadlo v dřevěném rámu, které je po celé délce osvětleno. Součástí menší koupelny je i WC  a bidet.

 Z obytného prostoru vstoupíte dvoukřídlými posuvnými dveřmi do privátní části bytu, která začíná čtvercovou prostornou šatnou 15 m2, ze které je po pravé straně vstup do ložnice 16 m2 a po levé straně do větší koupelny 15 m2.

Šatna je připravena pro vestavění skříní nebo šatního systému na míru a poskytne dostatek prostoru nejenom pro uložení veškerého oblečení, ale také golfového vybavení nebo jiného sportovního náčiní. V šatně a ložnici jsou na podlahách dřevěné dubové parkety.

Koupelna byla navržena bytovým architektem a poskytuje jedinečné propojení moderního designu, kvalitních materiálů a zařizovacích předmětů značek Antonio Lupi, Axor nebo Duravit. V koupelně jsou po levé a pravé straně umístěna umyvadla se zrcadlem a úložnými prostory. Za zrcadlovou stěnou se nachází prosklený sprchový kout a naproti němu pod oknem je umístěna volně stojící vana. Součástí koupelny je plně automatické WC na dálkové ovládání Duravit Sensowash.

Součástí bytu je technická místnost, kde jsou připraveny vývody pro pračku a sušičku.

V bytě je kompletní příprava inteligentní domácnosti jako klimatizace, elektrické ovládání zastiňování oken, vestavěné reproduktory v obytných místnostech, včetně hlavní koupelny, příprava TV ve všech obytných místnostech a hlavní koupelně, regulace topení, osvětlení a zabezpečovací zařízení.

Byt je připraven pro náročného klienta, který hledá moderní, komfortní bydlení v historickém centru Prahy.

 

místnost plocha
obývací pokoj s kuchyní 55 m2
pracovna 15 m2
ložnice 16 m2
šatna 15 m2
koupelna 5 m2
koupelna 15 m2

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku