číslo:
typ: Byt
dispozice: 3+1
stav budovy: velmi dobrý
podlaží: 2. podlaží
podlaží celkem: 8
plocha celkem: 74m2
lodžie: 3m2

Byt, 3+1
Chlebovická
Praha 9

rezervace prodej
 

Po poradě s architektem původní majitelé částečně změnili dispozici bytu zejména v oblasti bytového jádra, kdy zvětšili koupelnu a vytvořili samostatné WC, kde je místo pro pračku a úložné prostory. Kuchyně (12m2) je prostorná s místem nejenom pro velkorysou kuchyňskou linku, ale i pro jídelní stůl pro 4 člennou rodinu. V celém bytě je vytvořeno nadstandardní množství vestavných skříní, protože jak všichni víme, úložných prostor není nikdy dost. Jako bonus je v bytě komora. Obývací pokoj  má 20m2 a pokoj (nyní pracovna) má 16m2. K bytu náleží sklep 2,2m2. 

 V bytě je položená kvalitní vinylová podlaha v dekoru dub, všechny interiérové dveře s obložkovými zárubněmi jsou značky SAPELI. Vstupní dveře jsou bezpečnostní zn. ADLO a splňují požadavky bezpečnostní třídy 3+ se 24 jistícími body. Vestavný nábytek  a kuchyně je vyrobena na míru.

Unikátním luxusním prvkem v bytě jsou vytvořené podhledy v obývacím pokoji a v současné pracovně, které poskytují prostor pro elegantní instalaci záclon a závěsů.

Dispozice bytu je optimální díky tomu, že každý z obytných pokojů má samostatný vstup z chodby. Z ložnice 12m2 je vstup na balkón o velikosti 3m2.

Dům prochází revitalizací, jsou nové vstupní dveře, rekonstruovaný výtah, nové zateplení domu, nově rekonstruované odpady. Dům splňuje požadavky energetické třídy „D“.

 Letňany jsou pražskou čtvrtí, která v posledních letech prochází dynamickým rozvojem. Základní výhodou je dostupnost metra linky „C“, které vás do 20 min. Dopraví do centra Prahy. V okolí je veškerá občanská vybavenost obchody, školy, školky, jedno z největších nákupních center s multiplexem Cinestar, množstvím restaurací a obchodů. Centrum volnočasových aktivit s plaveckým bazénem, ledovou plochou, Surf arenou, skydive arenou, tenisem, badmintonem je v docházkové vzdálenosti. 

Lokalita je vynikající pro mladé rodiny, které chtějí zůstat v Praze a mít komfortní bydlení. V okolí jsou 3 základní školy, 3 školky a zcela nově vybudované dětské hřiště. V blízkosti se také nachází poliklinika Prosek, která nabízí lékařskou péči. 

Dopravní spojení jak MHD, tak autem je velmi pohodlné.

Využijte příležitosti si prohlédnout 3D virtuální prohlídku.  Je-li tento byt, ten, který hledáte, neváhejte mne kontaktovat a půjdeme se podívat. 

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku