číslo:
typ: Byt
dispozice: 2+kk
stav budovy: novostavba
podlaží: 4. podlaží
podlaží celkem: 4
podlahová plocha: 73m2
plocha celkem: 73m2
balkon: 12m2
garážové stání: 1

Byt, 2+kk
Štanderova
Praha 9

rezervace pronájem
 

Po náročném pracovním dni potřebujete jediné. Vydechnout. Tento byt Vám poskytne to správné pohodlí.  Na prostorné terase si vychutnáte zapadající slunce se sklenkou dobrého vína. Pročistit hlavu si můžete na procházce v přilehlém lesoparku.

Stačí si sbalit kufr a nastěhovat se. Byt je kompletně vybavený a připravený k okamžitému nastěhování. Oceníte nadstandardní množství úložných prostor, jak ve vestavné šatně v předsíni, tak v ložnici. Kuchyně je vybavena všemi spotřebiči, ale když se Vám nebude chtít vařit, stačí seběhnout schody a jste v místní restauraci, která má vynikajícího kuchaře a obsluhu.

V ložnici je manželské lůžko s pohodlnými matracemi a dostatek šatních skříní. Po probuzení můžete vstoupit na terasu a přivítat nový den. V koupelně si dáte ranní vanu a můžete vyrazit vstříc novým dobrodružstvím. 

Pro praktičnost je byt vybaven i pračkou s integrovanou sušičkou, abyste nemuseli věšet prádlo.

Auto zaparkujete v garážích na vyhrazeném stání, které patří k tomuto bytu a vyhnete se tak nekonečnému večernímu hledání parkovacího stání.

Kdo rád jezdí na kole nebo chodí na golf má možnost si své sportovní náčiní uskladnit ve sklepě, který má 4m2.

Pro milovníky nákupů a zábavy je v docházkové vzdálenosti jedno z největších pražských nákupních a sportovně-kulturních center OC Letňany. Kdo rád využívá MHD, kousek od domu je zastávka 3 autobusových linek, které vás dopraví nejenom na metro linky „C“ - Letňany.

Jestli hledáte právě tento byt, neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku