číslo:
typ: Byt
dispozice: 2+kk
stav budovy: velmi dobrý
podlaží: 2. podlaží
plocha celkem: 55m2

Byt, 2+kk
Sokolovská 72
Praha 8

rezervace prodej
 

Chcete-li být ve středu dění nejdynamičtější pražské čtvrti, je tento byt určený právě Vám. Nabízí veškerý komfort, který si můžete přát: 

-       prvotřídní lokalitu, 

-       kompletní vybavení, 

-       optimální dispozici bytu (všechny místnosti jsou samostatně přístupné)

-       úložné prostory. 

Pro pracující z domova je připraveno pracovní místo, s dostatkem denního světla a uklidňujícím výhledem. Součástí bytu je jeho vkusné vybavení, včetně nové kuchyňské linky s myčkou, obývacího pokoje se sedačkou a TV, ložnice s manželskou postelí a šatní skříní, renovované koupelny s vanou, samostatného WC a prostorné šatny kde je umístěná pračka. K bytu náleží právo užívání sklepa.

 

Dům prochází revitalizací, kdy jsou nově instalována špaletová okna, je nová kotelna a stupačky. Společné prostory i výtah jsou původní a jejich stav je v tuto chvíli opotřebený, ale i na ně příjde řada.

 

Byt je situován ve 2. patře domu na Sokolovské ulici. V přízemí domu je pekárna, kam můžete ráno pro pečivo, doslova pár kroků od domu je oblíbený karlínský Lokál Hamburk a za 2 min. Chůze jste v metru Křižíkova, kde si na cestu můžete dát oblíbený nápoj ze Starbucks. Dostupnost do všech kancelářských budov v Karlíně je v docházkové vzdálenosti, stejně tak jako centrum Prahy. Na ranní jogging se můžete vydat po cyklostezce kolem Vltavy. Máte-li auto, je možné si pronajmout parkovací stání ve dvoře domu.

 

Byt je v družstevním vlastnictví s nesplacenou anuitou cca 690.000 CZK. Po splacení anuity je možné byt převést do OV.

 

Byt je připraven ihned k nastěhování Vás a nebo Vašeho nájemníka. Ráda Vás tímto bytem provedu. 

Ke stažení:

Odeslat poptávku