číslo:
typ: Byt
dispozice: 2+kk
stav budovy: velmi dobrý
podlaží: 6. podlaží
podlaží celkem: 8
plocha celkem: 41m2

Byt, 2+kk
Leopoldova 22
Praha 4

rezervace prodej
 

Tuto nabídku si nemůžete nechat ujít, je to naprostá „pecka“! Ať už jste investor, nebo hledáte byt 2kk pro své vlastní bydlení, tento byt je pro Vás jako stvořený.

Majitelé se nebáli a tento panelový byt vybavili ve standardu dnešních novostaveb. Navíc při rekonstrukci zvážili i fakt, že milovníků pejsků je v Praze víc než dost, a proto se rozhodli byt vybavit dlažbou na podlaze, aby mohli byt pronajmout i pejskařům.  Původně jsem si myslela, že dlažba v bytě může být trochu studená, ale byla jsem velmi mile překvapena. Byt je velmi útulný, světlý a celkově velmi příjemný.

Předností bytu je prostorný obytný prostor vybavení nadčasovou kuchyní, ve které si uvaříte ty největší dobroty. Víme, že máte rádi kvalitní víno, a proto jsou do kuchyňské linky zakomponované stojany na víno. Z obýváku je vchod do ložnice a do přilehlé šatny, kam uložíte nejenom oblečení.

Koupelna je vybavená sprchovým koutem a umyvadlem. Toaleta je v samostatné místnosti.

V pečlivě udržovaném domě je zcela nový prostorný a krásný výtah, který se jen tak někde nevidí. Pro Vaše pohodlí je hned před domem prodejna potravin Albert, kam si můžete každé ráno skočit pro čerstvé pečivo. Po cestě pro pečivo si skočíte pro vynikající kávu do místní kavárny, která prodává kávy z různých regionů.

Kousek od domu je zastávka autobusu, který Vás za 4 min. doveze na metro Chodov.

Připravila jsem pro Vás i virtuální prohlídku, a kdo z Vás má zájem o osobní prohlídku, ráda Vás bytem provedu.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku