číslo:
typ: Byt
dispozice: 1+kk
stav budovy: velmi dobrý
podlaží: 1. podlaží
podlaží celkem: 6
plocha celkem: 26m2

Byt, 1+kk
Kolbenova 32
Praha 9

rezervace prodej
 

Exkluzivní nabídka rekonstruovaného bytu 1+kk, 26m2 v OV v dynamicky se rozvíjející lokalitě pražských Vysočan. Byt se nachází v přízemí udržovaného cihlového domu v docházkové vzdálenosti na metro linky B - Vysočanská. Před domem je tramvajová zastávka linek tramvají č. 14 a 16, které nabízejí další možnost dopravy.

V bytě je nová koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Ohřev teplé vody je zajištěn pomocí plochého elektrického zásobníkového ohřívače vody se dvěma nezávisle ovládanými topnými tělesy a zásobníky teplé vody s možností programování, ECO režimem a systémem velmi rychlého ohřevu vody pro první sprchování.
Kuchyňský kout je součástí vstupního prostoru a je vybaven myčkou, lednicí, indukční varnou deskou a úložnými prostory. Ve vstupním prostoru jsou taktéž úložné prostory vestavěné pod stropem.
Obývací pokoj má 3 funkční zóny - relaxační, jídelní a ložnicovou. Součástí obývacího pokoje je také výklenek, který je využitý jako prostorná skříň.
Byt je orientován na východ. Vytápění je zajištěno luxusním ekonomickým plynovým topidlem s pohledem na planoucí ohěň, s odtahem přes zeď, které neodčerpává kyslík z interiéru, s možností časovače.
Byt je vhodný jako počáteční bydlení a nebo výhodná investice pro další pronájem.
Doporučuji prohlídku.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku