50.12680290640838,14.45994123862306
číslo:
typ: Byt
dispozice: 1+kk
stav budovy: novostavba
podlaží: 3. podlaží
podlaží celkem: 4
podlahová plocha: 36m2
plocha celkem: 36m2
balkon: 2m2

Byt, 1+kk
Čumpelíkova
Praha 8

rezervace pronájem
 

Byt se nachází v nově postaveném projektu Atrium Kobylisy, které se nachází v klidné rezidenční části Prahy 8. Z bytu je velmi dobrá dostupnost do centra města jak metrem, tak tramvajovými linkami. Pokud pracujete v centru, v Karlíně nebo na Pankráci, máte zaručenou rychlou dopravu MHD do práce. Přímo v domě je útulná domácí restaurace, kde si dáte od kávičky, přes dobré víno po něco dobrého k jídlu.

V bytě se nachází vše, co k pohodovému životu v pronajatém bytě potřebujete. Relaxovat můžete v pohodlném křesle, dobrý spánek si užijete na rozkládací posteli s úložnými prostory. Uvařit si můžete v kompletně zařízené kuchyni (lednice, myčka, varná deska, pečící trouba, digestoř). V předsíni je vestavná skříň, která poskytne dostatek úložných prostor. Další prostorná šatní skříň s komodou je v obytné místnosti. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC a pračkou.

V celém bytě je podlahové vytápění. Ještě větší soukromí Vám poskytnou venkovní stahovací žaluzie. Veškerý nábytek na fotkách je součástí vybavení bytu.

Užijte si ten luxus být první, kdo v tomto exkluzivním bytě bude bydlet.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku