číslo:
typ: Byt
dispozice: 1+kk
podlaží: 6. podlaží
podlaží celkem: 6
plocha celkem: 37m2
balkon: 7m2

Byt, 1+kk
Čumpelíkova
Praha 8

rezervace prodej
 

Byt se nachází v nově postaveném projektu Atrium Kobylisy, které se nachází v klidné rezidenční části Prahy 8. Z bytu je velmi dobrá dostupnost do centra města jak metrem, tak tramvajovými linkami. Pokud pracujete v centru, v Karlíně nebo na Pankráci, máte zaručenou rychlou dopravu MHD do práce. 

V bytě se nachází vše, co k pohodovému životu v pronajatém bytě potřebujete. Relaxovat můžete na pohodlné sedačce nebo na prostorném balkĺóně, odpočinek a dobrý spánek si užijete na rozkládací posteli s úložnými prostory. Když pozvete přátele na večeři, můžete uvařit v kompletně zařízené kuchyni a posedět u prostorného jídelního stolu. V předsíni je 1,5m dlouhá vestavná skříň, která poskytne dostatek úložných prostor. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

V celém bytě je podlahové vytápění. Ještě větší soukromí Vám poskytnou venkovní stahovací žaluzie. Kuchyňská linka německého výrobce je vybavená lednicí, myčkou, varnou deskou, troubou a digestoří. Veškerý nábytek na fotkách je součástí vybavení bytu.

Užijte si ten luxus být první, kdo v tomto exkluzivním bytě bude bydlet.

Ke stažení:


Daniela Adamíková MBA

Spolehlivě prodám i Vaší nemovitost
Telefon: (+420) 602 658 673
Email: daniela.adamikova@adamikpartners.cz
 
Odeslat poptávku